Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  • zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

Káva

Kávu pro Vás připravujeme zásadně čerstvou - díky dvěma elektronickým on-demand mlýnkům meleme vždy pouze takové množství, jaké je pro správné espresso shot potřeba. Namletá káva nám nezůstává ležet v žádných zásobnících, ale pěkně začerstva jde rovnou do páky.

Espresso kávy bez mléka většinou připravujeme ze směsi TIME 100% Arabica, zatímco pro kávy s mlékem použiváme většinou PEOPLE Grand Cru. 

Samozřejmě Vám na požádání připravíme rádi kávu ze špaldy nebo bez kofeinu a k jakékoliv kávě si lze objednat sójové mléko.

PŘEJÍT DO ESHOPU 

CAPPUCCINO - NEJOBLÍBENĚJŠÍ KÁVOVÝ NÁPOJ Z ESPRESSA

Pokud jste nikdy nebyli strženi jeho klikatou chutí lískových oříšků, pokud jste nikdy nebyli svedeni jeho sametově jemnou pěnou, která pohladí patro a zachovává si hladkou strukturu až do dna šálku, pokud jste nikdy byl uchváceni vůní vanilky a karamelu nebo očarováni chutí čokolády a sušeného ovoce, pak jste nikdy neochutnali pravé italské cappuccino.

Jak připravit správně cappuccino

MODERNÍ HISTORIE - OD ROKU 2009

Existují nové příběhy, které navazují na tradice a zkušenosti z minulosti. Příběh Sevengrams je dědictvím života stráveného ve světě pražení kávových zrn, chutná po kávě a opojně voní jako první ranní pražení. Učí nás, že každá společnost je postavena na síle jejích nápadů a schopnosti uvádět je odhodlaně každý den v život s citem pro míru počínaje sedmi gramy kávy, které tvoří potřebné množství pro perfektní espresso.

Více o 7Gr.

VŠECHNA KOUZLA KÁVY V MALÉM ŠÁLKU

Sladkost, hořkost, kyselost a střípky vůně citrusů. Zářivé tóny čokolády a karamelu, pikantní vůně, chuť sušeného ovoce, mandlí a vanilky. Malý šálek pravého italského espressa obsahuje více než 800 různých vůní a jen několik málo doušků stačí k vychutnání dalekých krajů, starověkých, jedinečných tradic a  šikovných rukou, které pečlivým zpracováním dokáží vykouzlit tento malý mistrovský zážitek plný chutí a vůní.

Co je espresso


TIME 100% Arabica

Ušlechtilá prvotřídní směs 100% Arabik Etiopia Sidamo, Salvador Gourmet, Columbia Supremo a Santos Brasil.


Perfektní crema jako namalovaná ve Vašem šálku kávy – to je příslib a závazek perfektního požitku. Intenzivní a příjemné aroma si pohrává s chuťovými buňkami na jazyku i s Vaším patrem bez jediného pocitu vtíravosti. Harmonická a vyvážená struktura hraje nekompromisně na všechny chuťové buňky a plně dostává svému slibu – lahodný začátek přechází v bohatý chuťový požitek v závoji mléčné čokolády a suchých plodů až do úplného konce.


Tuto kávu si díky přírodním cukrům vychutnáte nejlépe bez cukru – zkuste to! A pokud už musí být, tak opatrně.

PEOPLE Grand Cru

Ušlechtilá prvotřídní směs Arabiky a Robusty z Brazílie, Indie a Etiopie.


Podle způsobu servírování se otevírají různé světy – bez přidání cukru si užijete kávu s plným tělem, jemnou a velmi živou s napínavým dozvukem, v němž se snoubí hořká čokoláda s lékořicí. Ochutíte-li si cukrem (doporučujeme max. 5 gr. na šálek), užijete si ještě širšího spektra chutí a vůní s jemnou příchutí lískového oříšku.


Tato káva je bez pochyby nejlepší interpretací espresso kultury 7Gr., obzvláště jako cappuccino prodlužuje příjemné momenty setkání s přáteli a jako cappuccino obzvláště potěší všechny smysly.

ALWAYS bez kofeinu

Ušlechtilá prvotřídní směs káv ze střední Ameriky a Indie, která je rovněž základem směsi Gran Cru.


Přestože je tato směs zbavena kofeinu, vykazuje plnou škálu chutí barev, na které jste i 7Gr. zvyklí. Můžete očekávat výjimečný charakter a rozmanité aroma, které si vychutnáte až do konce.

Zkrátka espresso italiano i pro ty, kteří si kávu lépe vychutnají bez kofeinu.

Change language